Kaubamärgid

Kulbiviks 150 ml

Tootekood: W-001
Hind:
10,00 €

66,67 €/L
Kogus: - +
   - või -   

Traditsiooniline ja turvaline puidukaitsevahend on mesilasvaha: ta sulgeb puidupinna poorid, et hallitusseened, bakterid, niiskus ja muud lagundavad mõjud puidusse ei pääseks. Mahevaha sobib kasutamiseks koos toiduga ning on ohutu ka toitu sattudes.

Kulbiviksis on lisaks mahe lõhnatu kookosõli, mis aitab mesilasvaha ühtlase kihina laiali kanda, võimalikult sügavale pinna sisse viia ning puidu elastsust säilitada. Lisatud E-vitamiin hoiab õli rääsumast.

Sobib ka kätele, huulepalsamiks, vanade nahkesemete pehmendamiseks jpm.

 

Kanna viksi helde käega oma puit-köögiriistadele — käesoojaga muutub vahasegu poolvedelaks. Jäta paariks tunniks või üleöö imenduma. Soojemas toas imbub viks sügavamale ja ühtlasemalt. Eemalda ülejääk ning poleeri puuvillase lapiga, mikrokiudlapp annab veelgi läikivama pinna.

Kui puit on juba kuumuse, sisselõigete, hallituse, niiskusega kahjustatud, ei saa vaha enam poore korralikult sulgeda. Siis tasub pinda terasnuustiku või peene liivapaberiga siluda, kuni jõuad terve puiduni. Enne määrimist loputa äsjalihvitud pind veel üle ja kuivata.

Cocos Nucifera (coconut) oil*, Cera Alba (beeswax)*, tocopherol (vitamin E), parfum*

 

* mahe

Sarnased tooted

Vastupidav töövahend roogade segamiseks või keevast vedelikust toidupala väljanõrutamiseks

8,00 €

Kaunis käepärane kulp nii kokkamiseks kui serveerimiseks, väiksem mõõt

15,00 €

Väiksem lõikelaud silmapaistva kuju ja mugava käepidemega

25,00 €

Suurem lõikelaud igapäevaseks lõikamiseks-hakkimiseks

50,00 €

Käepärase kuju ja silmapaistva puidumustriga kauakestev võinuga või, pasteedi, marmelaadi määrimiseks

6,00 €

Tekkis küsimus toote või tellimuse kohta? Sind aitab klienditeenindus: telefon +372 515 3230e-post pood.naturalove@gmail.com