Kaubamärgid

Kulbiviks 150 ml

Tootekood: W-001
Hind:
10,00 €

66,67 €/L
Kogus: - +
   - või -   

Traditsiooniline ja turvaline puidukaitsevahend on mesilasvaha: ta sulgeb puidupinna poorid, et hallitusseened, bakterid, niiskus ja muud lagundavad mõjud puidusse ei pääseks. Mahevaha sobib kasutamiseks koos toiduga ning on ohutu ka toitu sattudes.

Kulbiviksis on lisaks mahe lõhnatu kookosõli, mis aitab mesilasvaha ühtlase kihina laiali kanda, võimalikult sügavale pinna sisse viia ning puidu elastsust säilitada. Lisatud E-vitamiin hoiab õli rääsumast.

 

Kanna viksi helde käega oma puit-köögiriistadele — käesoojaga muutub vahasegu poolvedelaks. Jäta paariks tunniks või üleöö imenduma. Soojemas toas imbub viks sügavamale ja ühtlasemalt. Eemalda ülejääk ning poleeri puuvillase lapiga, mikrokiudlapp annab veelgi läikivama pinna.

Kui puit on juba kuumuse, sisselõigete, hallituse, niiskusega kahjustatud, ei saa vaha enam poore korralikult sulgeda. Siis tasub pinda terasnuustiku või peene liivapaberiga siluda, kuni jõuad terve puiduni. Enne määrimist loputa äsjalihvitud pind veel üle ja kuivata.

Cocos Nucifera (coconut) oil*, Cera Alba (beeswax)*, tocopherol (vitamin E)

 

* mahe

Sarnased tooted

Ovaalne, sügavate ribidega seebialus hoiab seebi kuiva

8,00 €

Väiksem lõikelaud silmapaistva kuju ja mugava käepidemega

25,00 €

Paras kauss supile, pudrule või lihtsalt silmailuks

23,00 €

Uhke käepärane kulp nii kokkamiseks kui serveerimiseks, keskmine suurus

22,00 €

Tekkis küsimus toote või tellimuse kohta? Sind aitab klienditeenindus: telefon +372 515 3230e-post pood.naturalove@gmail.com