UUE KLIENDI SOODUSTUS!

01.04.2021
UUE KLIENDI SOODUSTUS!

OLEME NII TÄNULIKUD JA RÕÕMSAD IGA MEIE UUE KLIENDI ÜLE, SEST SEE TÄHENDAB ET VEEL ÜKS INIMENE ON VALINUD KEEMIAVABAMA ELU, SEEPÄRAST PAKUME TEILE ESIMESEL TELLIMUSEL LAUSA 20% SOODUSTUST KOGU RIZES CRETE NAHAHOOLDUSSARJA TOODETELE! 

SOODUSE SAAMISEKS LISA VALITUD TOOTED OSTUKORVI JA OSTUKORVI LÕPUS OLEVALE SOODUSKUPONGI REALE KIRJUTA UUS20. ÜLE 25 EURO TELLIMUSEL EI LISANDU KA POSTIKULU! HOOLIME SINUST-NATURALOvE!

RIZES CRETE ehk KREETA JUURED on nagu nimigi ütleb Kreeta kosmeetika tooteid valmistav perefirma, kes viis täide oma unistuse ja kasutades vaarisade tarkusi ja looduse abi, lõi oma naturaalsete kehahooldustoodete sarja. Tooted on saanud üle euroopa tuntuks ja tunnustatuks just tänu oma puhtusele ja positiivsele toimele.

RIZES CRETE  tootevalikus on looduslikud näo, keha- ja juukse hooldusvahendid, naturaalsed hooldusõlid ning kõrge kvaliteediga ja ohutud käsitööseebid. Retseptid põhinevad orgaanilisel oliiviõli, naturaalsetel taimedel, mahepõllumajanduslikult kasvatatud produktidel ja eeterlikel õlidel. RIZES kosmeetikatooted ei sisalda parabeene, parafiinõli, silikooni ega mineraalõli.Tooted on dermatoloogiliselt testitud, rikastatud looduslike ja orgaaniliste ekstraktidega ning neid ei ole loomadel testitud. RIZES CRETE LUBAB OMA TOODETEGA HOOLITSEDA TEIE NAHA ILU JA TERVISE EEST VIISIL, MIDA AINULT LOODUS TEAB!

Tekkis küsimus toote või tellimuse kohta? Sind aitab klienditeenindus: e-post pood.naturalove@gmail.com , telefon +372 51 53 230